W Co Się Bawić
Newsletter

Even Monsters Get Sick. Piękna opowieść o przyjaźni i trosce.

6 października 2012 napisany przez Ania

Aplikacja Even Monsters Get Sick otrzymała niedawno złoty medal Parents’ Choice Award 2012 w kategorii Mobile Apps. Wybór tego właśnie produktu jest nieprzypadkowy – interaktywna książeczka podbiła serca dzieci i rodziców z całego świata.

Tytułowy potwór zachorował. Całe szczęście ma przy sobie przyjaciela – chłopca, który na wszelkie sposoby próbuje przywrócić potworkowi zdrowie i dobry humor.

 

 

Aplikacja Even Monsters Get Sick to ponad dwudziestostronicowa książeczka. Na każdej kartce znajdziecie elementy interaktywne, jest też kilka prostych zadań do wykonania.

Naszym zdaniem

Książeczka to prawdziwy graficzno-muzyczny majstersztyk. Każda strona zachwyca nietuzinkowymi ilustracjami: są bajkowe kolory, zabawne dźwięki i, co nieczęsto się zdarza, bogactwo faktur. Poza walorami estetycznymi aplikacja wyróżnia się wartościową fabułą – mali czytelnicy dowiedzą się dzięki niej, na czym polega przyjaźń i jak ważne jest otaczanie bliskich troską i opieką.

Bezpieczna forma zapoznawania maluchów z tematem choroby i cierpienia.

W porównaniu z innymi interaktywnymi książeczkami dla maluchów, Even Monsters Get Sick jest dość obszerna – składa się z ponad 20 obrazków. Jeśli dziecku szczególnie spodoba się któraś ze stron, będzie mógł ją szybko uruchomić z poziomu głównego menu. To bardzo wygodna i przydatna opcja.

Wasze dzieciaki zapragną mieć przyjaciela – potwora!

Niestety, obsługa niektórych plansz może troszkę denerwować – niektóre elementy interaktywne z opóźnieniem reagują na ruch naszych palców. Szkoda, bo gdyby nie ta niedoskonałość, byłoby idealnie!

Pomimo drobnych uwag technicznych z czystym sumieniem polecamy Wam bajeczkę o potworze. Koniecznie usiądźcie do niej razem z dziećmi!

 

PLUSY:

  • piękne ilustracje
  • wartościowa fabuła
  • różnorodne plansze
  • ponad 20 stron opowieści
  • wesołe efekty dźwiękowe
  • prosta obsługa

MINUSY:

  • drobne niedogodności podczas obsługi – niektóre elementy interaktywne reagują z opóźnieniem
  • książeczka wyłącznie w języku angielskim

 

Even Monsters Get Sick
Even Monsters Get Sick
Twórca: Busy Bee Studios
Cena: 5.99 €
5

 

logo-app App Name
Developer

ND   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.