W Co Się Bawić
Newsletter

Lazoo Magic Stickers – najlepsze gry dla dzieci na iPada.

21 lipca 2013 napisany przez Ania

Magic Stickers od PlayDate.

 

Od czasu do czasu każde dziecko lubi wyżyć się artystycznie, a my nie zawsze mamy warunki, by rozłożyć mu na stoliku kredki, farby, plastelinę. W takich chwilach dobrze sprawdzają się niebrudzące aplikacje :) Jeśli za kilka minut wychodzicie, a Wasz maluch zapragnął akurat sięgnąć po pisaki, zaproponujcie mu grę w Lazoo.

Pomysł nie wydumany – zwykła zabawa z wirtualnymi naklejkami. Wybieramy tło i ozdabiamy je przy pomocy kolorowych elementów. Można także otworzyć czystą planszę i narysować coś samemu. Całe szczęście na tym nie koniec. Gotowy obrazek da się „ożywić” – autorzy przygotowali proste animacje, nagradzające pracę małych artystów.

 

 

Obsługa przyjazna, intuicyjna. Zabezpieczenia przed App Storem i połączeniem z siecią są. A dodatkowo, można obejrzeć krótki film z bohaterami apek Lazoo.

 

PLUSY:

  • prosta obsługa
  • przyjemna grafika
  • bezpieczna
  • elementy motywujące do zabawy
  • zabawka kształtująca sprawność manualną i kreatywność

MINUSY:

  • w języku angielskim

 

Lazoo's Magic Stickers!
Lazoo’s Magic Stickers!
Twórca: Lazoo Worldwide LLC
Cena: 1.99 €O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.