W Co Się Bawić
Newsletter

Little Fox Music Box. I tabletu nie odłożycie już nigdy!

10 sierpnia 2012 napisany przez Ania

WOW! Nie jesteśmy w stanie wykrztusić z siebie nic więcej.

Na początek istotna informacja: autorką aplikacji Little Fox Music Box jest Heidi Wittlinger (utalentowana niemiecka artystka, nominowana do Oskara w kategorii Najlepszy animowany film krótkometrażowy za dzieło Das Rad – Skały). Zapowiada się ciekawie, prawda?

Little Fox to aplikacja muzyczna, swoista interaktywna pozytywka. Znajdziecie w niej trzy uroczo wykonane piosenki: London Bridge, Evening SongOld MacDonald. Każda melodia zilustrowana jest bajecznymi, interaktywnymi obrazkami. W sumie można bawić się ponad stoma animowanymi elementami.

W piosence Old MacDonald można zmieniać pory roku.
Nie przegapcie tej możliwości!

Podczas trwania każdej melodii, na ekranie wyświetlany jest tekst, co ułatwia opanowanie piosenek i samodzielne ich wykonywanie. Little Fox oferuje także małym śpiewakom opcję karaoke, a nawet własne studio muzyczne, z nietypowymi instrumentami i bogactwem dźwięków. Gra ma niestety tylko dwie wersje językowe – angielską i niemiecką. Z nadzieją czekamy na polską odsłonę aplikacji.

 

 

Naszym zdaniem

Kto choć raz wysłucha śpiewanych dziecięcym głosikiem piosenek Old MacDonaldLondon Bridge, szybko nie odłoży swojego tabletu. Nam najbardziej przypadła do gustu wybrzmiewająca delikatnym, męskim głosem Evening Song – znakomite antidotum na problemy z zasypianiem. Sprawdziliśmy!

Niebo dla oka i ucha!

Ilustracje są prawdziwym dziełem sztuki, a ukryte w grze elementy interaktywne rozbawiają i zaskakują. Za pierwszym razem na pewno nie odnajdziecie ich wszystkich!
Producenci polecają aplikację dzieciom w wieku od 2 do 6 lat. Cóż! Mamy o wiele więcej i nie możemy się od niej oderwać!

 

PLUSY:

  • genialne rysunki
  • ponad sto zabawnych elementów interaktywnych
  • prosta w obsłudze
  • opcja karaoke

MINUSY:

  • brak polskiej wersji językowej

POTRZEBNE UMIEJĘTNOŚCI:

  • umiejętność czytania przydatna, ale nieobowiązkowa

 

Little Fox Nursery Rhymes
Little Fox Nursery Rhymes
Twórca: Fox and Sheep GmbH
Cena: 23.99 €
5O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.