W Co Się Bawić
Newsletter

Monsters vs Superheroes – Comic Book Maker. Coś dla chłopców!

12 września 2012 napisany przez Ania

Pamiętacie jeszcze aplikację Princess Fairy Tale Maker? 

Firma Duck Duck Moose dobrze wie, że różowe księżniczki i kolorowe kucyki nie nadają się dla chłopców. Aby nie pozbawiać młodych mężczyzn możliwości korzystania z aplikacji do tworzenia własnych historii, polecamy instalację Monsters vs Superheroes – Comic Book Maker. To męska wersja aplikacji Princess Fairy Tale Maker, o której pisaliśmy już na naszym serwisie. Mechanizm produktu jest identyczny. Tworzymy własną historyjkę obrazkową, możemy korzystać z gotowych naklejek, rysować własne postacie, kolorować, a nawet nagrywać głos i przesuwać bohaterów! Oczywiście w Monsters vs Superheroes postacie księżniczek zostały zastąpione przez potwory i dzielnych superbohaterów.

 

 

Naszym zdaniem

Monsters vs Superheroes to cudowna zabawa dla dziecka w każdym wieku. Maluchy mogą bawić się aplikacją same lub w większym gronie. Zabawa rozwija wyobraźnię i umiejętność opowiadania. W grze można wybierać spośród wielu opcji, dzięki czemu aplikacja nudzi się bardzo powoli.

W porównaniu z aplikacją Princess Fairy o wiele bardziej podoba nam się grafika. Jest spokojniejsza i ciekawsza. Szkoda, że producenci nie pomyśleli o uproszczeniu obsługi gry. Byłoby super.

 

PLUSY:

  • gra oferuje wiele opcji
  • możliwość nagrywania głosu
  • przyjemna muzyka w tle
  • pożyteczne narzędzie do zabawy i edukacji
  • aplikacja dla jednego lub kilku graczy

MINUSY:

  • dość skomplikowana obsługa
  • niewygodne manipulowanie postaciami

 

Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli:

 

Superhero Comic Book Maker
Superhero Comic Book Maker
Twórca: Duck Duck Moose LLC
Cena: BezpłatnaO autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.