W Co Się Bawić
Newsletter

Nighty Night. Słodkich snów!

11 września 2012 napisany przez Ania

Przygotowaliśmy coś wyjątkowego dla wszystkich dzieciaków, które mają problem z zasypianiem.

Z wielką przyjemnością podejmujemy się recenzji aplikacji Nighty Night. Ta interaktywna książeczka urzekła dzieci i rodziców z całego świata. W Stanach Zjednoczonych  i Niemczech (gdzie została wyprodukowana), uzyskała odznaczenie Najlepszej Aplikacji Roku 2011 w Kategorii Książki. Nie jesteśmy zdziwieni!

Na czym to polega?

Nadchodzi noc. Narrator bajki prosi gracza o pomoc. Trzeba położyć zwierzątka do snu. Aby zasnęły, ktoś musi pogasić wszystkie światła. Maluszek przełącza kolejne plansze, gasi kolejne lampki, aż w końcu jedyną osobą, która jeszcze nie śpi, jest on sam. Narrator zachęca, by i w jego pokoju zgasło światło.
Możemy wybrać jedną spośród dwóch opcji gry: samodzielne przełączanie pomiędzy planszami lub tryb autoplay, który przypomina oglądanie filmu. Aplikacja ma kilka wersji językowych, m.in angielską, chińską, japońską, francuską, hiszpańską, włoską. Niestety,brakuje polskiej! Całe szczęście rozumienie wszystkiego, co mówi lektor (a mówi niewiele) nie jest niezbędne, by dobrze się bawić i w pełni skorzystać z uspokajającego działania aplikacji.

 

 

Naszym zdaniem

To idealna aplikacja przed snem. Wszystko, co się w niej dzieje, sprzyja zaśnięciu. W tle słychać świerszcze, delikatne pochrapywanie, a narrator przemawia do dziecka spokojnym, monotonnym głosem. Zwierzaki ziewają, a kiedy zgasimy im światło, natychmiast zapadają w sen i co najważniejsze: nie da się ich ponownie obudzić. Aplikacja jest prosta w obsłudze, czytelna i ma znakomitą grafikę.

Subtelna aplikacja, która wyciszy każdego rozrabiakę!

Nighty night to magiczna aplikacja. Obyście nie zasnęli, zanim położycie do spania wszystkie zwierzątka. Dobranoc!

 

PLUSY:

  • wyśmienita grafika
  • aplikacja prosta w obsłudze
  • delikatne, usypiające dźwięki
  • zwierzęta położone do snu nie budzą się ponownie

MINUSY:

  • aplikacja w języku angielskim

POTRZEBNE UMIEJĘTNOŚCI:

  • angielski (przydatny, ale nieobowiązkowy)

 

 

Nighty Night!
Nighty Night!
Twórca: Fox and Sheep GmbH
Cena: 23.99 €
5

 

Nighty Night
Nighty Night
Twórca: Fox and Sheep GmbH
Cena: 23.99 €
5O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.