W Co Się Bawić
Newsletter

Nowość: darmowa aplikacja Lazoo ZOO.

20 listopada 2013 napisany przez Ania

Lazoo Zoo

cena iOS: bezpłatna
wiek: 2, 3-4
kategoria: zabawa
język: -
www: Lazoo
wersja na iOSa
(iPhone, iPod touch, iPad)

 

Lubicie aplikacje Lazzo? Jeśli chcielibyście mieć ich więcej, proponuję przyjrzeć się bliżej najnowszej produkcji – bezpłatnej zabawie Lazoo Zoo.

Nie jest to może nic nadzwyczajnego, ale skoro gra ma ładną grafikę, prostą obsługę
i, co należy podkreślić, nie straszy nachalnymi reklamo-linkami, to może warto zainstalować ją na tablecie? Jest bezpłatna i uwierzcie mi, że choć nie kosztuje ani złotówki, nie oferuje również opcji in-App-Purchase. Dziwne, prawda? ;-)

 

 

Na czym polega zabawa?

W największym skrócie – na dokarmianiu mieszkańców ogrodu zoologicznego. Każde zwierzątko lubi inne smakołyki, każde nieco inaczej na otrzymywany pokarm reaguje. Jedno szybko tyje, inne bywa nieco marudne. Zresztą, co ja Wam będę mówić. Sprawdźcie sami.

Szczególnie polecam opcję produkowania autorskiego pokarmu – gracz może wziąć do ręki wirtualny pędzel i namalować, co tylko dusza zapragnie. No a później oczywiście nakarmić tym podopiecznych.
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Szukasz dentysty dla dziecka?
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Aparaty do elektroterapii od BiTMED

Gabinet psychologiczny w Krakowie dla par i małżeństw
Terapia małżeńska Kraków

Chrupnij Tygryski! Zdrowa przekąska dla dziecka
Newsletter