W Co Się Bawić
Newsletter

Nowość: darmowa aplikacja Lazoo ZOO.

20 listopada 2013 napisany przez Ania

Lazoo Zoo

cena iOS: bezpłatna
wiek: 2, 3-4
kategoria: zabawa
język: -
www: Lazoo
wersja na iOSa
(iPhone, iPod touch, iPad)

 

Lubicie aplikacje Lazzo? Jeśli chcielibyście mieć ich więcej, proponuję przyjrzeć się bliżej najnowszej produkcji – bezpłatnej zabawie Lazoo Zoo.

Nie jest to może nic nadzwyczajnego, ale skoro gra ma ładną grafikę, prostą obsługę
i, co należy podkreślić, nie straszy nachalnymi reklamo-linkami, to może warto zainstalować ją na tablecie? Jest bezpłatna i uwierzcie mi, że choć nie kosztuje ani złotówki, nie oferuje również opcji in-App-Purchase. Dziwne, prawda? ;-)

 

 

Na czym polega zabawa?

W największym skrócie – na dokarmianiu mieszkańców ogrodu zoologicznego. Każde zwierzątko lubi inne smakołyki, każde nieco inaczej na otrzymywany pokarm reaguje. Jedno szybko tyje, inne bywa nieco marudne. Zresztą, co ja Wam będę mówić. Sprawdźcie sami.

Szczególnie polecam opcję produkowania autorskiego pokarmu – gracz może wziąć do ręki wirtualny pędzel i namalować, co tylko dusza zapragnie. No a później oczywiście nakarmić tym podopiecznych.
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.