W Co Się Bawić
Newsletter

Nowość: Imagination Box

10 października 2013 napisany przez Ania

cena iOS: 0,99$
wiek: 3-4, 5-6, 7+
kategoria: zabawa, edukacja
język: -
www: JumpApp
wersja na iOSa (iPad)

 

Widzieliście już najnowszą aplikację od studia JumpApp? Tym razem Polacy postawili na kreatywność: zabawka Imagination Box to zestaw artystycznych narzędzi w wersji interaktywnej. Dzieciaki otrzymują do zabawy wirtualną planszę, pisaki, a nawet coś na kształt plasteliny. O tym, że możliwości tworzenia jest wiele, niech zaświadczy poniższy produkt mojego autorstwa ;)

 

 

 

Aplikacja jest bezpieczna: bez reklam i opcji in-App-Purchase. Dostęp do sieci został zabezpieczony przed ciekawskim wzrokiem najmłodszych użytkowników. Polecam, zwłaszcza jako wstęp do zabawy tradycyjną plasteliną, ewentualnie na wypadek, jeśli owej plasteliny w domu nam zabraknie.

Poniżej krótki film, ukazujący możliwości Imagination Box:
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.