W Co Się Bawić
Newsletter

Nowość: Robo Buddies od firmy Duckie Deck.

26 września 2013 napisany przez Ania

Przedwczoraj było o Toca Cars dla starszych (powyżej 5 roku życia), to dziś dwa słowa o najnowszej grze dla maluchów, od polskich twórców z firmy Duckie Deck.

Robo Buddies

cena iOS: 0,89€
wiek: 3-4
kategoria: zabawa, edukacja
język: -
www Duckie Deck
wersja na iOSa (iPhone, iPod touch, iPad)

 

Robo Buddies, bo o tej apce mowa, to zabawa dla dzieciaków, które stawiają pierwsze kroki w świecie urządzeń mobilnych. Obsługa gry nie powinna sprawić maluszkom problemu – aktywność podejmuje się intuicyjnie, równie dobrze sprawdza się metoda prób i błędów. Aplikacja ma duże, przejrzyste obrazki i przyjemną dla ucha ścieżkę dźwiękową. Nie znajdziecie w niej reklam – jest w 100% bezpieczna.

 

 

Na czym polega zabawa?

Bohater gry, sympatyczny robot o imieniu Bolt, czuje się bardzo samotny. Niewątpliwie, przyda mu się towarzysz. Ale uwaga: aby skonstruować dla niego drugiego robota, trzeba zdobyć odpowiednie części. Można to zrobić jedynie, poprzez pokonywanie kolejnych plansz.

Ćwiczenia nie są trudne: gracze mają za zadanie dopasować do głównego obrazka jeden z trzech widocznych na ekranie przedmiotów. Czas na podjęcie decyzji jest nieograniczony, a popełnienie błędu nie niesie za sobą negatywnych konsekwencji. Fajowe, jeśli chcecie, by maluszki potrenowały dokonywanie pierwszych kategoryzacji. Polecam.

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.