W Co Się Bawić
Newsletter

Nowość: Sago Mini Doodlecast. Aplikacje dla dzieci na iPada, iPhone’a.

7 sierpnia 2013 napisany przez Ania

Najnowsza aplikacja od firmy Sago Sago.

 

Ileż to już razy rozwodziłam się nad pięknie wykonanymi zabawkami od firmy Sago Sago. Bójcie się, Moi Drodzy. Właśnie nadciąga kolejny wpis pełen westchnień.

Aplikacja Doodlecast to nie lada gratka dla wszystkich fanów rysowania. Gra składa się z 30 plansz. Na każdej ktoś namalował początek historii. Na jednej kartce są balony, a pod nimi zachęcający do aktywności napis: „Czyje to przyjęcie?” Na kolejnej widać pomarańczową bejsbolówkę i intrygujące pytanie: „Kto nosi taką czapkę?”. I tak dalej, i tak dalej… Każda plansza aż się prosi, by dokończyć malowanie – wystarczy jedno kliknięcie, wysuwają się niezbędne przybory i można rysować. Wśród narzędzi malarskich znajdziecie dziewięć kolorów, ołówek, kredkę, flamaster i gumkę. Jednym słowem wszystko, co niezbędne.

 

Uwaga! Poza możliwością rysowania, aplikacja Doodlecast oferuje nam coś więcej. O najważniejszym jeszcze nie wspomniałam: całość procesu rysowania, ŁĄCZNIE Z WYDAWANYMI PRZY TYM ODGŁOSAMI, jest zapamiętywana. Gotowym film, przedstawiającym  krok po kroku, co i jak rysował nasz maluch i jakie przy tym produkował dźwięki (celne komentarze, śmichy chichy, westchnienia itp.), jest zapisany na dysku iPada/iPhone’a. Siądźcie wygodnie w fotelu i podziwiajcie!

Polecam, jako sposób na rozwijanie sprawności manualnej i stymulowanie aktywności językowej najmłodszych.

 

 

 

PLUSY:

  • intuicyjna obsługa
  • bezpieczna: bez reklam, bez połączenia z siecią
  • przyjazne kolory
  • kształtuje sprawność manualną
  • stymuluje aktywność językową najmłodszych
  • filmiki pełnią funkcję motywacyjną

MINUSY:

  • nie da się rysować kilkoma palcami na raz

 

Sago Mini Doodlecast
Sago Mini Doodlecast
Twórca: Sago Sago Toys Inc.
Cena: 23.99 €
5O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.