W Co Się Bawić
Newsletter

Nowość: Toca Cars.

24 września 2013 napisany przez Ania

Najnowsza aplikacja mobilna od firmy Toca Boca. Czyżby szwedzcy producenci zmienili grono odbiorców swoich produktów? Tym razem gra przeznaczona jest dla starszych, pomiędzy 6 a 8 rokiem życia. 

Toca Cars

cena iOS: 0,99$ zamiast 2,99$
wiek: 5-6, 7-8
kategoria: zabawa
język: -
www Toca Boca
wersja na iOSa (iPhone, iPod touch, iPad)

 

Na początku zabawy gracze wybierają, który z dwójki zwariowanych kierowców od firmy Toca Boca, pomoże im prowadzić samochód. Mogą wyruszyć w podróż z odważną Violą Wheeler lub jej równie odważnym braciszkiem Walterem Wheelerem. Kolejny krok to decyzja o wyborze planszy: można od razu wsiąść w wirtualny samochód i przejechać się po szwedzkim mieście, można również samemu zabrać się za budowę wioski: postawić domy, rozmieścić światła sygnalizacyjne, znaki drogowe…

 

 

W porównaniu z ostatnią aplikacją od Toca Boca – Toca Builders, jest lepiej. Grafika przyjemna, zabawne dźwięki i kreatywne aktywności. Uwaga: gra jest w 3D, za czym nie przepadam – po chwili zabawy łeb mi pęka. Natomiast moim testerom trójwymiar zupełnie nie przeszkadza.
Polecam Toca Cars, jako początek dla zabawy w realnym świecie. Może po chwili zdecydujecie się odłożyć tablet, samodzielnie wykonacie z kartonu domki i znaki drogowe, a wreszcie rozpoczniecie wyścigi tradycyjnymi resorówkami. Zachęcam!

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.