W Co Się Bawić
Newsletter

Nowość: Toca Hair Salon 2!

13 grudnia 2012 napisany przez Ania

Aplikacja Toca Hair Salon doczekała się kolejnej wersji. Czy nowy produkt okaże się lepszy od oryginału?

Po pierwsze, jeśli jakimś cudem mielibyście nie dotrzeć do końca naszego artykułu, już na początku informujemy: Toca Hair Salon 2 ma promocyjną cenę 0,89€ tylko do 18 grudnia! Później zapłacimy za nią o wiele więcej! Po drugie, tym którzy nie znają oryginalnej wersji aplikacji polecamy zapoznanie się ze szczegółową recenzją Toca Hair Salon TU. No, a teraz do rzeczy:

Czym nowa wersja różni się od poprzedniej?

Znaleźliśmy całkiem sporo różnic. Po pierwsze  – postacie. Tym razem, zamiast sześciu bohaterów, mamy… czterech. Zdziwieni? My też. Twórcy zrezygnowali z pieska, lwa i misia, na rzecz ludziopodobnych bohaterów. Dzieciaki będą miały okazję uczesać panią i trzech panów (a może jeden z nich to lew, nie jesteśmy pewni). Skoro o postaciach mowa – są bardzo sympatyczne i nie narzekają na fryzury, które dla nich wymyślimy! W przeciwieństwie do poprzedników! Pierwszy plus.

 

 

Toca Boca idzie z duchem czasu i dobrze wie, że najważniejszym przyrządem wszystkich fryzjerów jest prostownica. Zabrakło jej w pierwszej części, nie zabrakło w drugiej. Mało tego, pojawiły się kolejne, nowe przyrządy: dwie lokówki, maszynka do golenia i cała masa atrakcyjnych dodatków (z czapkami i okularami włącznie)!

Błędy poprawione. Nowa wersja zdała egzamin!

Ostatnia, naszym zdaniem najważniejsza różnica to działanie aplikacji! O ile w stosunku do poprzedniej wersji mieliśmy sporo zarzutów, o tyle jej następca spisał się świetnie. Układanie fryzur jest o wiele wygodniejsze (i całkiem realistyczne), płyn na porost włosów aplikuje się prościej i precyzyjniej, a farby mieszają się ze sobą, dając piękne, tęczowe kolory. Wielki plus za poprawę aplikacji od strony technicznej!

 

 

Podsumowując, twórcy wprowadzili sporo istotnych zmian. Z aplikacji korzysta się znakomicie. Od Was zależy, czy zdecydujecie się zapłacić za nową wersję gry, czy może pozostaniecie przy oryginale? Dajcie znać, co zdecydowaliście!

 

Toca Hair Salon 2
Toca Hair Salon 2
Twórca: Toca Boca AB
Cena: 23.99 €
4.57143

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.