W Co Się Bawić
Newsletter

Paint My Wings. Kolorowanka z motylkami.

4 września 2012 napisany przez Ania

Aplikacja Paint My Wings to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Polecamy ją szczególnie najmłodszym użytkownikom iPhonów i iPadów – będą zachwyceni!

Bohaterami aplikacji są trzy zabawne motylki. Gracz ma za zadanie przyozdobić ich blade skrzydełka przy pomocy farbek. Jeśli kolorowanie się nie uda, można oczywiście wymazać i poprawić niesatysfakcjonujący fragment. Gotowy rysunek warto sfotografować i zapisać w prywatnej galerii.

Przyjazne motylki chcą, by ktoś ozdobił ich skrzydełka.

Atrakcyjny element zabawy stanowi fakt, że wszystko, cokolwiek dziecko namaluje na jednym skrzydełku motylka, w formie lustrzanego odbicia pojawi się także na drugim. Dzięki korzystaniu z aplikacji Paint My Wings maluchy będą miały szansę zrozumieć, co to takiego jest symetria.

 

 

Naszym zdaniem

Bardzo podoba nam się przejrzysta forma aplikacji. Nie ma tu nadmiaru opcji, a kolory i narzędzia można łatwo przełączać. Motylki uatrakcyjniają zabawę, wesoło podśpiewując i wymieniając nazwy używanych przez gracza kolorów. Niestety, akurat ta opcja gry jest troszkę niedopracowana technicznie. Motylki nie zawsze się odzywają, choć tego oczekujemy.
Pomimo drobnych niedociągnięć, uważamy aplikację Paint My Wings za godną polecenia. Zauroczyła nas zwłaszcza opcja łaskotania motylków po brzuszkach. Wypróbujcie.

 

Nasze dzieciaki malowanie skrzydełek uwielbiają, co udowadnia zdjęcie galerii z naszego iPada.

 

 

PLUSY:

  • bardzo prosta obsługa
  • przejrzysta forma
  • uspokajające dźwięki
  • odrobina edukacji w dobrze przyswajalnej formie
  • możliwość utrwalenia rysunku na zdjęciu

MINUSY:

  • motylków mogłoby być więcej
  • drobne niedociągnięcia techniczne

 

Paint My Wings
Paint My Wings
Twórca: Toca Boca AB
Cena: 13.99 €
5O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.