W Co Się Bawić
Newsletter

Sago Mini Pet Cafe. Zabieracie dzieci do kawiarni?

28 sierpnia 2013 napisany przez Ania

Lubicie sprawiać sobie i maluchom słodkie przyjemności? Często wstępujecie razem na ciastko do pobliskiej kawiarni? A może macie ochotę na spacer do wirtualnego lokalu z szyldem Sago Sago?

 

Pet Cafe to, jak przystało na produkt kanadyjskich twórców, aplikacja z przyjazną grafiką i intuicyjną obsługą. Czy poza jakością wykonania i walorami rozrywkowymi autorzy mogą pochwalić się czymś jeszcze?

 

 

Wszystkich nastawionych na edukację uspokajam: elementy nauki są – najmłodsi poznają m.in. zasady mieszania barw, poćwiczą liczenie i dopasowywanie elementów pod względem kształtów.

Poszczególne gry, a są ich niestety tylko trzy, oferują nierówny poziom atrakcyjności. O ile mieszanie koktajli fascynuje dzieci i dorosłych, o tyle liczenie kanapek aż tak wciągające nie jest. Moje maluchy jako pierwszą uruchomiły właśnie planszę z koktajlami, w związku z tym wszystkie pozostałe zabawy określiły mianem „nudy”. Albo są już zbyt wymagające, albo Sago Sago nie przyłożyło się do zadania. Co myślicie?

 

Sago Mini Pet Cafe
Sago Mini Pet Cafe
Twórca: Sago Sago Toys Inc.
Cena: 13.99 €O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Szukasz dentysty dla dziecka?
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Aparaty do elektroterapii od BiTMED

Gabinet psychologiczny w Krakowie dla par i małżeństw
Terapia małżeńska Kraków

Chrupnij Tygryski! Zdrowa przekąska dla dziecka
Newsletter