W Co Się Bawić
Newsletter

Sago Mini Pet Cafe. Zabieracie dzieci do kawiarni?

28 sierpnia 2013 napisany przez Ania

Lubicie sprawiać sobie i maluchom słodkie przyjemności? Często wstępujecie razem na ciastko do pobliskiej kawiarni? A może macie ochotę na spacer do wirtualnego lokalu z szyldem Sago Sago?

 

Pet Cafe to, jak przystało na produkt kanadyjskich twórców, aplikacja z przyjazną grafiką i intuicyjną obsługą. Czy poza jakością wykonania i walorami rozrywkowymi autorzy mogą pochwalić się czymś jeszcze?

 

 

Wszystkich nastawionych na edukację uspokajam: elementy nauki są – najmłodsi poznają m.in. zasady mieszania barw, poćwiczą liczenie i dopasowywanie elementów pod względem kształtów.

Poszczególne gry, a są ich niestety tylko trzy, oferują nierówny poziom atrakcyjności. O ile mieszanie koktajli fascynuje dzieci i dorosłych, o tyle liczenie kanapek aż tak wciągające nie jest. Moje maluchy jako pierwszą uruchomiły właśnie planszę z koktajlami, w związku z tym wszystkie pozostałe zabawy określiły mianem „nudy”. Albo są już zbyt wymagające, albo Sago Sago nie przyłożyło się do zadania. Co myślicie?

 

Sago Mini Pet Cafe
Sago Mini Pet Cafe
Twórca: Sago Sago Toys Inc.
Cena: 18.99 €
5O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.