W Co Się Bawić
Newsletter

Sound Shaker – zabawa w grające kropki.

19 czerwca 2012 napisany przez Ania

Sound Shaker to nietypowa muzyczna aplikacja, która urzekła nas swoją prostotą i delikatnością.

Bez problemu poradzą sobie z nią najmłodsi użytkownicy ipadów i iphonów. Gra jest tak niezwykła, że trudno opisać słowami, na czym faktycznie polega. Każde dotknięcie ekranu powoduje, że powstaje na nim grająca kropka. Im dłużej przytrzymamy palec, tym wyższy będzie wydawany przez nią dźwięk, a kropka będzie rosła i zmieniała kolor. Dodatkowe brzmienia otrzymamy przechylając ekran urządzenia – kropki, zaczną się przemieszczać, a uderzając o siebie nawzajem, wydadzą bogactwo nowych dźwięków.

Zachwycająca prostotą
muzyczna aplikacja dla najmłodszych!
Cudo!

Aplikacja rozwija wrażliwość muzyczną. Dzieci poznają dzięki niej dźwięki kilku instrumentów muzycznych, ale także szczekanie pieska, odgłosy wozu strażackiego, a nawet stodoły. Świetna gra dla najmłodszych, maluchy nie będą potrzebować pomocy rodziców, by korzystać z aplikacji. (Ale: starsze dzieciaki szybko znudzą się zabawą). Sound Shaker ma przyjemną kolorystykę i skutecznie uspokaja. Polecamy wiercipiętom!

 

 

PLUSY:

  • bardzo prosta w obsłudze
  • kształtuje wrażliwość na dźwięk i dotyk
  • przyjemna kolorystyka

MINUSY:

  • jednoczesne dotykanie ekranu kilkoma palcami nie powoduje powstanie kilku, lecz wyłącznie jednej kropki
  • no i chyba tyle

 

Najlepiej zobaczcie sami.

 

 

Sound Shaker
Sound Shaker
Twórca: zinc Roe Inc.
Cena: 1.79 €O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.