W Co Się Bawić
Newsletter

TOP 5 w kategorii EDUKACJA na iPada.

6 września 2012 napisany przez Ania

Rok przedszkolny 2012/2013 rozpoczęty. Po łzach tęsknoty za minionymi wakacjami nie ma już śladu. Aby uatrakcyjnić maluchom czas zdobywania wiedzy, przygotowaliśmy dla Was drobne zestawienie.

Panie i Panowie, przed Wami
piątka najciekawszych aplikacji przedszkolnych
w kategorii Edukacja.

Star Walk – będziecie w niebie

To jedna z tych aplikacji, które zapierają użytkownikom dech w piersiach. Stark Walk zawiera zdjęcia i różnorodne informacje z dziedziny astronomii. Ale to nie wszystko! Najciekawsza zabawa zaczyna się dopiero, kiedy użyjemy Star Walk na świeżym powietrzu. Skierujcie iPada na niebo ponad Waszymi głowami, a dowiecie się dokładnie, na jakie gwiazdy właśnie spoglądacie, jednocześnie otrzymując wyczerpującą porcję informacji na ich temat. Aplikacja jest świetnym pomysłem na niepowtarzalny wieczór z Waszym dzieckiem. Weźcie kocyk i ruszajcie poznawać świat. Kto wie, może Wasz maluch, zainspirowany zabawą z dzieciństwa, w przyszłości postanowi zostać astronautą?

 

 

Injini – wszechstronny rozwój maluchów

Aplikacja składa się z wielu gier na różnych poziomach zaawansowania. Znajdziecie tam puzzle, zabawy kształtujące spostrzegawczość, sprawność manualną, pamięć, szybkość i wiele innych. Przy okazji Wasz maluszek sporo się dowie i nauczy niejednego słowa po angielsku.Ostrzegamy, cena jest wysoka. Przed podjęciem ostatecznej decyzji, czy wydawać na aplikację 30$, polecamy zainstalować wersję Lite.

 

 

My Blackboard – tablica na tablecie

Nie od dziś wiadomo, że wiedza najlepiej wchodzi do głowy w sprzyjających okolicznościach. Proponujemy wybrać się na świeże powietrze, zabrać ze sobą tablet i korzystać z aplikacji My Blackboard razem z dzieckiem. O wiele łatwiej będzie zachęcić malucha do rysowania szlaczków, czy pisania literek, jeśli otrzyma atrakcyjny i bardzo nietypowy „zeszyt”. Za dodatkową opłatą można wzbogacić aplikację o ćwiczenia matematyczne i naukę literek.

 

 

Collins Picture cards – pierwsza zabawa z językiem angielskim

Przyjemna aplikacja, bogata w kilka możliwości: kolorowanie, naklejki, fiszki i inne zabawy, którym towarzyszą angielskie słówka. W wersji płatnej dostępne są również języki: koreański, japoński, chiński i hiszpański.

 

 

Mathlandia – cyferki w pięknej formie

Bardzo prosta zabawa ułatwiająca opanowanie cyferek i podstawowych działań matematycznych. Liczymy kosmitów, kwiatki, piłki i inne kolorowe przedmioty. Dodatkowym atutem aplikacji jest urocza grafika w jakości HD.

 

 

Star Walk - Gwiaździste niebo
Star Walk – Gwiaździste niebo
Twórca: Vito Technology Inc.
Cena: Bezpłatna
4.70155

 

Injini
Injini
Twórca: NCSOFT
Cena: 174.99 €

           

Injini: Child Development Game Suite Lite
Injini: Child Development Game Suite Lite
Twórca: NCSOFT
Cena: Bezpłatna
1

 

My blackboard +
My blackboard +
Twórca: AKRIO
Cena: Bezpłatna

 

Collins PictureCard HD
Collins PictureCard HD
Twórca: Viscuit Creative, Inc.
Cena: 2.39 €

 

Mini-U: Mathlandia
Mini-U: Mathlandia
Twórca: PopAppFactory Inc.
Cena: 8.99 €

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.