W Co Się Bawić
Newsletter

Jestem iGuy. Zaprzyjaźnimy się?
Etui na iPada firmy Speck.

27 lipca 2012 napisany przez Ania

Jeśli z trwogą spoglądacie na swojego iPada w rękach Waszych dzieci, firma Speck ma dla Was nowoczesne rozwiązanie. Amerykańscy designerzy proponują piankowe, stojące etui, stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych użytkownikach tabletów.

iGuy urzeka rozkosznym kształtem i bajkowymi kolorami. Jest gładki i przyjemny w dotyku, a służące do trzymania rączki są giętkie i elastyczne. Etui skutecznie zabezpiecza przed zarysowaniem i chroni w razie upadku. Co ważne, opakowanie pasuje do każdego modelu iPada.

Uwaga!

Urządzenie urzeka nas swoim wyglądem, ale rozczarowuje niskim poziomem funkcjonalności. iPada w etui bardzo trudno podłączyć do prądu. Otwór na ładowarkę znajduje się w niefortunnym miejscu, tuż pod uchwytem do trzymania. Nieco wygodniejszy, choć nie idealny jest dostęp do regulacji głośności. Rączki iGuy’a są przyjemne i miękkie, ale po pewnym czasie odkształcają się, a trzymanie tabletu staje się niewygodne. Etui umożliwia postawienie iPada. Pionowa pozycja pozwala na oglądanie bajek, ale jest nieporęczna podczas gry. Tablet ubrany w iGuy’a znacznie zwiększa swoje rozmiary. Trudno zmieścić go do plecaka czy torebki.

 

PLUSY:

 • ujmujący kształt
 • urocze kolory
 • przyjemny w dotyku
 • chroni przed zabrudzeniami, zarysowaniami
 • zabezpiecza w razie upadku
 • pozwala na postawienie iPada
 • pasuje do każdego modelu iPada

MINUSY:

 • pionowa pozycja jest niewygodna do gry
 • etui utrudnia/uniemożliwia podłączenie ładowarki
 • rączki dość łatwo ulegają odkształceniu
 • duże rozmiary, trudno zmieścić w plecaku

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, polecamy stronę producenta.

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.